Acasă > Produse > Filtre > Fermitate margele și chips-uri > Z0402C680CSMST
Cerere de cotație
românesc
6074747Z0402C680CSMST ImagineKEMET
Z0402C680CSMST
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
10000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    Z0402C680CSMST
  • Descriere
    FERRITE BEAD 68 OHM 0402 1LN
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Serie
    Z-SMS
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    0402 (1005 Metric)
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Numărul de linii
    1
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    24 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedanță @ Frecvență
    68 Ohms @ 100MHz
  • Înălțime (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • Tip filtru
    Signal Line
  • Rezistența DC (DCR) (Max)
    310 mOhm
  • Rating-ul curent (Max)
    400mA