Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 0603J0630331FAT
Cerere de cotație
românesc
52220270603J0630331FAT ImagineKnowles Syfer
0603J0630331FAT
  • Număr parc
    0603J0630331FAT
  • Descriere
    CAP CER 330PF 63V C0G/NP0 0603
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    63V
  • Toleranţă
    ±1%
  • Grosime (Max)
    0.032" (0.80mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0 (1B)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Serie
  • Evaluări
    AEC-Q200
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Producător Standard Timp de plumb
    9 Weeks
  • descriere detaliata
    330pF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric)
  • capacitanță
    330pF