Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 0603J2003P00DUT
Cerere de cotație
românesc
5350470603J2003P00DUT ImagineKnowles Syfer
0603J2003P00DUT
  • Număr parc
    0603J2003P00DUT
  • Descriere
    CAP CER 3PF 200V C0G/NP0 0603
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    200V
  • Toleranţă
    ±0.5pF
  • Grosime (Max)
    0.032" (0.80mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Caracteristici
    High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    3pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
  • capacitanță
    3pF