Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 0603Y0506P80DFT
Cerere de cotație
românesc
25850280603Y0506P80DFT ImagineKnowles Syfer
0603Y0506P80DFT
  • Număr parc
    0603Y0506P80DFT
  • Descriere
    CAP CER 6.8PF 50V C0G/NP0 0603
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    50V
  • Toleranţă
    ±0.5pF
  • Grosime (Max)
    0.032" (0.80mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Serie
    FlexiCap™
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Caracteristici
    Soft Termination, High Temperature
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    6.8pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
  • capacitanță
    6.8pF