Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 0603Y2000820FCT
Cerere de cotație
românesc
40115710603Y2000820FCT ImagineKnowles Syfer
0603Y2000820FCT
In stoc
8000+
  • Număr parc
    0603Y2000820FCT
  • Descriere
    CAP CER 82PF 200V C0G/NP0 0603
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    200V
  • Toleranţă
    ±1%
  • Grosime (Max)
    0.032" (0.80mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Caracteristici
    Soft Termination, High Temperature
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    82pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
  • capacitanță
    82pF