Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 0805J0630331FFR
Cerere de cotație
românesc
29342290805J0630331FFR ImagineKnowles Syfer
0805J0630331FFR
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
24000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    0805J0630331FFR
  • Descriere
    CAP CER 330PF 63V C0G/NP0 0805
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    63V
  • Toleranţă
    ±1%
  • Grosime (Max)
    0.051" (1.30mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Serie
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    0805 (2012 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount, MLCC
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    8 Weeks
  • Stil de plumb
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    High Temperature
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    330pF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
  • capacitanță
    330pF