Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 0805J2000561KXT
Cerere de cotație
românesc
55420270805J2000561KXT ImagineKnowles Syfer
0805J2000561KXT
In stoc
6000+
  • Număr parc
    0805J2000561KXT
  • Descriere
    CAP CER 560PF 200V X7R 0805
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    200V
  • Toleranţă
    ±10%
  • Grosime (Max)
    0.051" (1.30mm)
  • Coeficientul de temperatură
    X7R (2R1)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • descriere detaliata
    560pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
  • capacitanță
    560pF