Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 0805J2000681FFR
Cerere de cotație
românesc
13735000805J2000681FFR ImagineKnowles Syfer
0805J2000681FFR
In stoc
24000+
  • Număr parc
    0805J2000681FFR
  • Descriere
    CAP CER 680PF 200V C0G/NP0 0805
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    200V
  • Toleranţă
    ±1%
  • Grosime (Max)
    0.051" (1.30mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Caracteristici
    High Temperature
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    680pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
  • capacitanță
    680pF