Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 0805J2001P20BCR
Cerere de cotație
românesc
54675410805J2001P20BCR ImagineKnowles Syfer
0805J2001P20BCR
In stoc
24000+
  • Număr parc
    0805J2001P20BCR
  • Descriere
    CAP CER 1.2PF 200V C0G/NP0 0805
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    200V
  • Toleranţă
    ±0.1pF
  • Grosime (Max)
    0.051" (1.30mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0 (1B)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • descriere detaliata
    1.2pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
  • capacitanță
    1.2pF