Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 0805Y0250182KCT
Cerere de cotație
românesc
47427450805Y0250182KCT ImagineKnowles Syfer
0805Y0250182KCT
In stoc
6000+
  • Număr parc
    0805Y0250182KCT
  • Descriere
    CAP CER 1800PF 25V C0G/NP0 0805
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    25V
  • Toleranţă
    ±10%
  • Grosime (Max)
    0.051" (1.30mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0 (1B)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Serie
    FlexiCap™
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Caracteristici
    Soft Termination
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    1800pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
  • capacitanță
    1800pF