Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 0805Y2000680GUT
Cerere de cotație
românesc
32347410805Y2000680GUT ImagineKnowles Syfer
0805Y2000680GUT
In stoc
6000+
  • Număr parc
    0805Y2000680GUT
  • Descriere
    CAP CER 68PF 200V C0G/NP0 0805
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    200V
  • Toleranţă
    ±2%
  • Grosime (Max)
    0.051" (1.30mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0 (1B)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Producător Standard Timp de plumb
    8 Weeks
  • Caracteristici
    High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Soft Termination
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    68pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
  • capacitanță
    68pF