Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 1111Y5000910FQT
Cerere de cotație
românesc
37401891111Y5000910FQT ImagineKnowles Syfer
1111Y5000910FQT
  • Număr parc
    1111Y5000910FQT
  • Descriere
    CAP CER 91PF 500V C0G/NP0 1111
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    500V
  • Toleranţă
    ±1%
  • Grosime (Max)
    0.070" (1.78mm)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • descriere detaliata
    91pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric)
  • capacitanță
    91pF