Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 1206J0160182KFT
Cerere de cotație
românesc
66891531206J0160182KFT ImagineKnowles Syfer
1206J0160182KFT
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
5000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    1206J0160182KFT
  • Descriere
    CAP CER 1800PF 16V C0G/NP0 1206
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    16V
  • Toleranţă
    ±10%
  • Grosime (Max)
    0.063" (1.60mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Serie
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    1206 (3216 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount, MLCC
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    8 Weeks
  • Stil de plumb
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    High Temperature
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    1800pF ±10% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
  • capacitanță
    1800pF