Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 1206J1K01P80DFR
Cerere de cotație
românesc
56498891206J1K01P80DFR ImagineKnowles Syfer
1206J1K01P80DFR
In stoc
20000+
  • Număr parc
    1206J1K01P80DFR
  • Descriere
    CAP CER 1.8PF 1KV C0G/NP0 1206
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    1000V (1kV)
  • Toleranţă
    ±0.5pF
  • Grosime (Max)
    0.063" (1.60mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Caracteristici
    High Temperature
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    1.8pF ±0.5pF 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
  • capacitanță
    1.8pF