Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 1206J2001P20CAT
Cerere de cotație
românesc
28389401206J2001P20CAT ImagineKnowles Syfer
1206J2001P20CAT
In stoc
5000+
  • Număr parc
    1206J2001P20CAT
  • Descriere
    CAP CER 1.2PF 200V C0G/NP0 1206
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    200V
  • Toleranţă
    ±0.25pF
  • Grosime (Max)
    0.063" (1.60mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0 (1B)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Serie
  • Evaluări
    AEC-Q200
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Producător Standard Timp de plumb
    9 Weeks
  • descriere detaliata
    1.2pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric)
  • capacitanță
    1.2pF