Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 1206Y2000271FQT
Cerere de cotație
românesc
11547271206Y2000271FQT ImagineKnowles Syfer
1206Y2000271FQT
In stoc
5000+
  • Număr parc
    1206Y2000271FQT
  • Descriere
    CAP CER 270PF 200V C0G/NP0 1206
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    200V
  • Toleranţă
    ±1%
  • Grosime (Max)
    0.063" (1.60mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0 (1B)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Caracteristici
    High Q, Low Loss, Soft Termination
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    270pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric)
  • capacitanță
    270pF