Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 1206Y2000273MDR
Cerere de cotație
românesc
19051811206Y2000273MDR ImagineKnowles Syfer
1206Y2000273MDR
In stoc
20000+
  • Număr parc
    1206Y2000273MDR
  • Descriere
    CAP CER 0.027UF 200V X7R 1206
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    200V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Grosime (Max)
    0.063" (1.60mm)
  • Coeficientul de temperatură
    X7R
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Caracteristici
    Soft Termination, High Temperature
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    0.027µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
  • capacitanță
    0.027µF