Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 1206Y2000562KXR
Cerere de cotație
românesc
30226791206Y2000562KXR ImagineKnowles Syfer
1206Y2000562KXR
In stoc
20000+
  • Număr parc
    1206Y2000562KXR
  • Descriere
    CAP CER 5600PF 200V X7R 1206
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    200V
  • Toleranţă
    ±10%
  • Grosime (Max)
    0.063" (1.60mm)
  • Coeficientul de temperatură
    X7R (2R1)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Caracteristici
    Soft Termination
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    5600pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
  • capacitanță
    5600pF