Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 1210J2000472FFR
Cerere de cotație
românesc
3083051210J2000472FFR ImagineKnowles Syfer
1210J2000472FFR
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
16000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    1210J2000472FFR
  • Descriere
    CAP CER 4700PF 200V C0G/NP0 1210
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    200V
  • Toleranţă
    ±1%
  • Grosime (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Serie
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    1210 (3225 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount, MLCC
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    8 Weeks
  • Stil de plumb
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    High Temperature
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    4700pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
  • capacitanță
    4700pF