Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 1210J2000682JXT
Cerere de cotație
românesc
30245511210J2000682JXT ImagineKnowles Syfer
1210J2000682JXT
In stoc
4000+
  • Număr parc
    1210J2000682JXT
  • Descriere
    CAP CER 6800PF 200V X7R 1210
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    200V
  • Toleranţă
    ±5%
  • Grosime (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Coeficientul de temperatură
    X7R (2R1)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • descriere detaliata
    6800pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric)
  • capacitanță
    6800pF