Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 1210Y0250123KDR
Cerere de cotație
românesc
68773031210Y0250123KDR ImagineKnowles Syfer
1210Y0250123KDR
In stoc
16000+
  • Număr parc
    1210Y0250123KDR
  • Descriere
    CAP CER 0.012UF 25V X7R 1210
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    25V
  • Toleranţă
    ±10%
  • Grosime (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Coeficientul de temperatură
    X7R
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Producător Standard Timp de plumb
    8 Weeks
  • Caracteristici
    Soft Termination, High Temperature
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    0.012µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
  • capacitanță
    0.012µF