Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 1210Y2000271JAT
Cerere de cotație
românesc
58439971210Y2000271JAT ImagineKnowles Syfer
1210Y2000271JAT
In stoc
4000+
  • Număr parc
    1210Y2000271JAT
  • Descriere
    CAP CER 270PF 200V C0G/NP0 1210
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    200V
  • Toleranţă
    ±5%
  • Grosime (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0 (1B)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Evaluări
    AEC-Q200
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Producător Standard Timp de plumb
    9 Weeks
  • Caracteristici
    Soft Termination
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    270pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric)
  • capacitanță
    270pF