Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 1210Y6300331FAT
Cerere de cotație
românesc
60845101210Y6300331FAT ImagineKnowles Syfer
1210Y6300331FAT
In stoc
4000+
  • Număr parc
    1210Y6300331FAT
  • Descriere
    CAP CER 330PF 630V C0G/NP0 1210
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    630V
  • Toleranţă
    ±1%
  • Grosime (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0 (1B)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Serie
    FlexiCap™
  • Evaluări
    AEC-Q200
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Producător Standard Timp de plumb
    9 Weeks
  • Caracteristici
    Soft Termination
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    330pF ±1% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric)
  • capacitanță
    330pF