Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 1808J0250123KDR
Cerere de cotație
românesc
14222571808J0250123KDR ImagineKnowles Syfer
1808J0250123KDR
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
12000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    1808J0250123KDR
  • Descriere
    CAP CER 0.012UF 25V X7R 1808
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    25V
  • Toleranţă
    ±10%
  • Grosime (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Coeficientul de temperatură
    X7R
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Serie
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    1808 (4520 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount, MLCC
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    8 Weeks
  • Stil de plumb
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    High Temperature
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    0.012µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
  • capacitanță
    0.012µF