Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 1808J5000271FFT
Cerere de cotație
românesc
64073361808J5000271FFT ImagineKnowles Syfer
1808J5000271FFT
In stoc
3000+
  • Număr parc
    1808J5000271FFT
  • Descriere
    CAP CER 270PF 500V C0G/NP0 1808
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    500V
  • Toleranţă
    ±1%
  • Grosime (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Caracteristici
    High Temperature
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    270pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
  • capacitanță
    270pF