Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 1808Y1K06P80DFT
Cerere de cotație
românesc
36697371808Y1K06P80DFT ImagineKnowles Syfer
1808Y1K06P80DFT
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
3000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    1808Y1K06P80DFT
  • Descriere
    CAP CER 6.8PF 1KV C0G/NP0 1808
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    1000V (1kV)
  • Toleranţă
    ±0.5pF
  • Grosime (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Serie
    FlexiCap™
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    1808 (4520 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount, MLCC
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    8 Weeks
  • Stil de plumb
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Soft Termination, High Temperature
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    6.8pF ±0.5pF 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
  • capacitanță
    6.8pF