Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 1808Y2000562KXT
Cerere de cotație
românesc
57239541808Y2000562KXT ImagineKnowles Syfer
1808Y2000562KXT
In stoc
3000+
  • Număr parc
    1808Y2000562KXT
  • Descriere
    CAP CER 5600PF 200V X7R 1808
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    200V
  • Toleranţă
    ±10%
  • Grosime (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Coeficientul de temperatură
    X7R (2R1)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Caracteristici
    Soft Termination
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    5600pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
  • capacitanță
    5600pF