Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 1808Y2000683MDR
Cerere de cotație
românesc
5050001808Y2000683MDR ImagineKnowles Syfer
1808Y2000683MDR
In stoc
12000+
  • Număr parc
    1808Y2000683MDR
  • Descriere
    CAP CER 0.068UF 200V X7R 1808
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    200V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Grosime (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Coeficientul de temperatură
    X7R
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Caracteristici
    Soft Termination, High Temperature
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    0.068µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
  • capacitanță
    0.068µF