Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 1808YA250152KXTSP
Cerere de cotație
românesc
55751171808YA250152KXTSP ImagineKnowles Syfer
1808YA250152KXTSP
  • Număr parc
    1808YA250152KXTSP
  • Descriere
    CAP CER 1500PF 250V X7R 1808
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    250V
  • Toleranţă
    ±10%
  • Grosime (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Coeficientul de temperatură
    X7R (2R1)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Evaluări
    X2
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Producător Standard Timp de plumb
    9 Weeks
  • Caracteristici
    Soft Termination, High Voltage
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    1500pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
  • capacitanță
    1500pF