Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 1808YA250222MXTSP
Cerere de cotație
românesc
13069101808YA250222MXTSP ImagineKnowles Syfer
1808YA250222MXTSP
  • Număr parc
    1808YA250222MXTSP
  • Descriere
    CAP CER 2200PF 250V X7R 1808
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    250V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Grosime (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Coeficientul de temperatură
    X7R (2R1)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Evaluări
    X2
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Producător Standard Timp de plumb
    9 Weeks
  • Caracteristici
    Soft Termination, High Voltage
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    2200pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
  • capacitanță
    2200pF
  • Aplicații
    Safety, Boardflex Sensitive
1808YA250222MXTSPU
1808YA250222MXTSPU
Descriere: CAP CER 2200PF 250V X7R 1808