Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 1808YA250471FCTSP
Cerere de cotație
românesc
65477391808YA250471FCTSP ImagineKnowles Syfer
1808YA250471FCTSP
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
3000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    1808YA250471FCTSP
  • Descriere
    CAP CER 470PF 250V C0G/NP0 1808
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    250V
  • Toleranţă
    ±1%
  • Grosime (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0 (1B)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Serie
    FlexiCap™
  • Evaluări
    X2
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    1808 (4520 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount, MLCC
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    9 Weeks
  • Stil de plumb
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Soft Termination, High Voltage
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    470pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
  • capacitanță
    470pF