Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 1808YA250560FCRSP
Cerere de cotație
românesc
68471891808YA250560FCRSP ImagineKnowles Syfer
1808YA250560FCRSP
In stoc
12000+
  • Număr parc
    1808YA250560FCRSP
  • Descriere
    CAP CER 56PF 250V C0G/NP0 1808
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    250V
  • Toleranţă
    ±1%
  • Grosime (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • descriere detaliata
    56pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
  • capacitanță
    56pF