Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 1812J0100562FCT
Cerere de cotație
românesc
33757871812J0100562FCT ImagineKnowles Syfer
1812J0100562FCT
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    1812J0100562FCT
  • Descriere
    CAP CER 5600PF 10V C0G/NP0 1812
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    10V
  • Toleranţă
    ±1%
  • Grosime (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0 (1B)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Serie
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    1812 (4532 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount, MLCC
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    8 Weeks
  • Stil de plumb
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    5600pF ±1% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric)
  • capacitanță
    5600pF