Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 1812J0250182KCT
Cerere de cotație
românesc
20060591812J0250182KCT ImagineKnowles Syfer
1812J0250182KCT
In stoc
1000+
  • Număr parc
    1812J0250182KCT
  • Descriere
    CAP CER 1800PF 25V C0G/NP0 1812
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    25V
  • Toleranţă
    ±10%
  • Grosime (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0 (1B)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • descriere detaliata
    1800pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric)
  • capacitanță
    1800pF