Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 1812J2000683MXT
Cerere de cotație
românesc
36520651812J2000683MXT ImagineKnowles Syfer
1812J2000683MXT
In stoc
1000+
  • Număr parc
    1812J2000683MXT
  • Descriere
    CAP CER 0.068UF 200V X7R 1812
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    200V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Grosime (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • Coeficientul de temperatură
    X7R (2R1)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • descriere detaliata
    0.068µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
  • capacitanță
    0.068µF