Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 1812Y2000271JAT
Cerere de cotație
românesc
64148851812Y2000271JAT ImagineKnowles Syfer
1812Y2000271JAT
In stoc
1000+
  • Număr parc
    1812Y2000271JAT
  • Descriere
    CAP CER 270PF 200V C0G/NP0 1812
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    200V
  • Toleranţă
    ±5%
  • Grosime (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0 (1B)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Evaluări
    AEC-Q200
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Producător Standard Timp de plumb
    9 Weeks
  • descriere detaliata
    270pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric)
  • capacitanță
    270pF