Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 1812Y2500331FFR
Cerere de cotație
românesc
41452371812Y2500331FFR ImagineKnowles Syfer
1812Y2500331FFR
In stoc
4000+
  • Număr parc
    1812Y2500331FFR
  • Descriere
    CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 1812
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    250V
  • Toleranţă
    ±1%
  • Grosime (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • descriere detaliata
    330pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
  • capacitanță
    330pF