Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 1812YA250331KXTSY2
Cerere de cotație
românesc
49512961812YA250331KXTSY2 ImagineKnowles Syfer
1812YA250331KXTSY2
In stoc
1000+
  • Număr parc
    1812YA250331KXTSY2
  • Descriere
    CAP CER 330PF 250V X7R 1812
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    250V
  • Toleranţă
    ±10%
  • Grosime (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • Coeficientul de temperatură
    X7R (2R1)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Producător Standard Timp de plumb
    9 Weeks
  • Caracteristici
    Soft Termination, High Voltage
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    330pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
  • capacitanță
    330pF