Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 2211YA250561MXTSP
Cerere de cotație
românesc
43045782211YA250561MXTSP ImagineKnowles Syfer
2211YA250561MXTSP
In stoc
1500+
  • Număr parc
    2211YA250561MXTSP
  • Descriere
    CAP CER 560PF 250V X7R 2211
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    250V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Grosime (Max)
    0.100" (2.54mm)
  • Coeficientul de temperatură
    X7R (2R1)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • descriere detaliata
    560pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric)
  • capacitanță
    560pF