Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 2215YA250102GCTSP
Cerere de cotație
românesc
31220042215YA250102GCTSP ImagineKnowles Syfer
2215YA250102GCTSP
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    2215YA250102GCTSP
  • Descriere
    CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 2215
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    250V
  • Toleranţă
    ±2%
  • Grosime (Max)
    0.100" (2.54mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0 (1B)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.224" L x 0.150" W (5.70mm x 3.81mm)
  • Serie
    FlexiCap™
  • Evaluări
    X1, Y2
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    2215 (5738 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount, MLCC
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    9 Weeks
  • Stil de plumb
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Soft Termination, High Voltage
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    1000pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2215 (5738 Metric)
  • capacitanță
    1000pF