Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 2220J2000680FFT
Cerere de cotație
românesc
64659952220J2000680FFT ImagineKnowles Syfer
2220J2000680FFT
In stoc
1000+
  • Număr parc
    2220J2000680FFT
  • Descriere
    CAP CER 68PF 200V C0G/NP0 2220
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    200V
  • Toleranţă
    ±1%
  • Grosime (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Caracteristici
    High Temperature
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    68pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
  • capacitanță
    68pF