Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 2220Y0100684JXT
Cerere de cotație
românesc
60853802220Y0100684JXT ImagineKnowles Syfer
2220Y0100684JXT
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    2220Y0100684JXT
  • Descriere
    CAP CER 0.68UF 10V X7R 2220
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    10V
  • Toleranţă
    ±5%
  • Grosime (Max)
    0.165" (4.20mm)
  • Coeficientul de temperatură
    X7R (2R1)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Serie
    FlexiCap™
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    2220 (5750 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount, MLCC
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    8 Weeks
  • Stil de plumb
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Soft Termination
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    0.68µF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
  • capacitanță
    0.68µF