Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 2220Y5000474KST
Cerere de cotație
românesc
37625762220Y5000474KST ImagineKnowles Syfer
2220Y5000474KST
In stoc
1+
  • Număr parc
    2220Y5000474KST
  • Descriere
    CAP CER 0.47UF 500V X7R 2220
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    500V
  • Toleranţă
    ±10%
  • Grosime (Max)
    0.165" (4.20mm)
  • Coeficientul de temperatură
    X7R
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Evaluări
    AEC-Q200
  • ambalare
    Original-Reel®
  • Pachet / Caz
    2220 (5750 Metric)
  • Alte nume
    1608-1178-3-ND
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Producător Standard Timp de plumb
    9 Weeks
  • descriere detaliata
    0.47µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)
  • capacitanță
    0.47µF