Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 2220Y6300823KXR
Cerere de cotație
românesc
33083192220Y6300823KXR ImagineKnowles Syfer
2220Y6300823KXR
In stoc
4000+
  • Număr parc
    2220Y6300823KXR
  • Descriere
    CAP CER 0.082UF 630V X7R 2220
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    630V
  • Toleranţă
    ±10%
  • Grosime (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • Coeficientul de temperatură
    X7R (2R1)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • descriere detaliata
    0.082µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
  • capacitanță
    0.082µF