Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 2225J2000272FCT
Cerere de cotație
românesc
50779842225J2000272FCT ImagineKnowles Syfer
2225J2000272FCT
In stoc
1000+
  • Număr parc
    2225J2000272FCT
  • Descriere
    CAP CER 2700PF 200V C0G/NP0 2225
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    200V
  • Toleranţă
    ±1%
  • Grosime (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0 (1B)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • descriere detaliata
    2700pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric)
  • capacitanță
    2700pF