Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 2225Y2000394KXR
Cerere de cotație
românesc
48045682225Y2000394KXR ImagineKnowles Syfer
2225Y2000394KXR
In stoc
4000+
  • Număr parc
    2225Y2000394KXR
  • Descriere
    CAP CER 0.39UF 200V X7R 2225
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    200V
  • Toleranţă
    ±10%
  • Grosime (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
  • Pachet / Caz
    2225 (5763 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • descriere detaliata
    0.39µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric)
  • capacitanță
    0.39µF