Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 2225Y5000334MXT
Cerere de cotație
românesc
7194852225Y5000334MXT ImagineKnowles Syfer
2225Y5000334MXT
In stoc
1000+
  • Număr parc
    2225Y5000334MXT
  • Descriere
    CAP CER 0.33UF 500V X7R 2225
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    500V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Grosime (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • Coeficientul de temperatură
    X7R (2R1)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • descriere detaliata
    0.33µF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric)
  • capacitanță
    0.33µF