Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 2225Y5000682KXR
Cerere de cotație
românesc
24331402225Y5000682KXR ImagineKnowles Syfer
2225Y5000682KXR
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
4000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    2225Y5000682KXR
  • Descriere
    CAP CER 6800PF 500V X7R 2225
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    500V
  • Toleranţă
    ±10%
  • Grosime (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • Coeficientul de temperatură
    X7R (2R1)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
  • Serie
    FlexiCap™
  • Evaluări
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    2225 (5763 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount, MLCC
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    8 Weeks
  • Stil de plumb
  • Spațiul de plumb
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Soft Termination
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    6800pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric)
  • capacitanță
    6800pF