Acasă > Produse > Filtre > Feed-through prin condensatori > SFBDT5000221MC0
Cerere de cotație
românesc
6940049SFBDT5000221MC0 ImagineKnowles Syfer
SFBDT5000221MC0
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
50+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    SFBDT5000221MC0
  • Descriere
    CAP FEEDTHRU 220PF 500V AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    500V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Dimensiune de filet
    12-32
  • Coeficientul de temperatură
    C0G, NP0
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
  • Serie
    SFBD
  • Evaluări
  • Pachet / Caz
    Axial, Bushing
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    11 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pierdere de inserție
    15dB @ 100MHz
  • Înălțime (Max)
  • descriere detaliata
    220pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
  • Rezistența DC (DCR) (Max)
  • Actual
    10A
  • capacitanță
    220pF