Acasă > Produse > Filtre > Feed-through prin condensatori > SFBLL2000103MX1
Cerere de cotație
românesc
5630600SFBLL2000103MX1 ImagineKnowles Syfer
SFBLL2000103MX1
  • Număr parc
    SFBLL2000103MX1
  • Descriere
    CAP FEEDTHRU 10000PF 200V AXIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    200V
  • Toleranţă
    ±20%
  • Dimensiune de filet
    M4x0.7
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm)
  • Serie
    SFBL
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • descriere detaliata
    10000pF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing
  • Rezistența DC (DCR) (Max)
  • Actual
    10A
  • capacitanță
    10000pF